Singularstays Artes

  • 90 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 6 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Singularstays Artes Βαλένθια βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Gulliver και έχει θέα στην πισίνα. Το διαμέρισμα φιλοξενεί έως 7 άτομα, διαθέτει βεράντα και απέχει περίπου 3 χλμ. από την Πλατεία της Παναγίας.

Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα Singularstays Artes προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα 90 τ.μ. Απέχει 900 μέτρα από το Μουσείο Επιστημών του Πρίγκιπα Φιλίππου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Ωκεανογραφικό απέχει περίπου 1 χλμ. από το διαμέρισμα Singularstays Artes με 2 υπνοδωμάτια, ενώ η στάση λεωφορείων Menorca - Centre Comercial βρίσκεται μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Norte που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Singularstays Artes Βαλένθια
Nb - Cozy Loft Steps From City Of Arts & Sciences
Τιμή μόνο για κινητά

Nb - Cozy Loft Steps From City Of Arts & Sciences

7.8
Καλό 38 σχόλια
488 μ από το κατάλυμα
USD 133 USD 120
ανά νύχτα
Noja Suite 2 Bedroom By Invalencia
Τιμή μόνο για κινητά

Noja Suite 2 Bedroom By Invalencia

8.7
Έξοχο 22 σχόλια
488 μ από το κατάλυμα
USD 163 USD 147
ανά νύχτα
Lliri 32
Τιμή μόνο για κινητά

Lliri 32

8.3
Πολύ καλό 586 σχόλια
544 μ από το κατάλυμα
USD 103 USD 93
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Norte
    3,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:30
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU00004606100088390300000000000000000000033778-V1,VT-33778-V
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Singularstays Artes;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Singularstays Artes θα είναι 624€.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Singularstays Artes;
      Το διαμέρισμα Singularstays Artes δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • MasterCard
      • Visa
    • ❓
      Το διαμέρισμα Singularstays Artes προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Singularstays Artes παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Singularstays Artes;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Singularstays Artes περιλαμβάνουν Restaurante FrescCo και Vertical και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Norte
    3,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Singularstays Artes Βαλένθια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο